LAV 4EVER PUBLIC SERVER!
Prijava za konkurs Security
Dobrodošli na LAV PUBLIC FORUM
LAV Community zahtijeva vašu Registraciju/Prijavu
Molimo vas da se Registrujete/Prijavite
-HVALA-
-LAV TEAM-

Prijava za konkurs Registracija
LAV 4EVER PUBLIC SERVER!
Prijava za konkurs Security
Dobrodošli na LAV PUBLIC FORUM
LAV Community zahtijeva vašu Registraciju/Prijavu
Molimo vas da se Registrujete/Prijavite
-HVALA-
-LAV TEAM-

Prijava za konkurs Registracija
LAV 4EVER PUBLIC SERVER!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LAV 4EVER PUBLIC SERVER!


 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 
 

 Prijava za konkurs

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Kinder Jaje
Turista
Turista
Kinder Jaje

Broj komentara : 21
Join date : 2014-10-11
Age : 24
Mjesto : Trebinje

Prijava za konkurs _
KomentarNaslov komentara: Prijava za konkurs   Prijava za konkurs Icon_minitimeSat Oct 11 2014, 11:38

Molbu za admina
Na vrh Go down
soma
Administrator
Administrator
soma

Broj komentara : 1352
Join date : 2008-12-02
Mjesto : Banja Luka

Prijava za konkurs _
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava za konkurs   Prijava za konkurs Icon_minitimeTue Oct 14 2014, 10:41

Vidim da dosta vremena provodis na serveru dacu ti probnog admina, napisi mi svoj nick i pw u privatnoj poruci i dacu ti sve komande osim ban za pocetak.
Na vrh Go down
Kinder Jaje
Turista
Turista
Kinder Jaje

Broj komentara : 21
Join date : 2014-10-11
Age : 24
Mjesto : Trebinje

Prijava za konkurs _
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava za konkurs   Prijava za konkurs Icon_minitimeFri Oct 31 2014, 09:58

Nick "Kinder Jajce Smile"Sifra prdasmrdaskafiskafnjak
Na vrh Go down
soma
Administrator
Administrator
soma

Broj komentara : 1352
Join date : 2008-12-02
Mjesto : Banja Luka

Prijava za konkurs _
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava za konkurs   Prijava za konkurs Icon_minitimeSat Nov 01 2014, 01:25

Najbolje da mi napises ovde sifru da si vide cc nisi ti jos za admina.
Na vrh Go down
Kinder Jaje
Turista
Turista
Kinder Jaje

Broj komentara : 21
Join date : 2014-10-11
Age : 24
Mjesto : Trebinje

Prijava za konkurs _
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava za konkurs   Prijava za konkurs Icon_minitimeSat Nov 01 2014, 02:50

Mogu li dobit probnog admina pa mi ga onda uzmi ako ne budem dobar.Ali vidjeces,neces imati zalbi na mene,a ako budes imao uzmi mi ga odmah.HVALA! Smile
Na vrh Go down
|SAJ|^^PrEd@tOr^^
Stručni saradnik
Stručni saradnik
|SAJ|^^PrEd@tOr^^

Broj komentara : 220
Join date : 2012-04-14
Age : 29

Prijava za konkurs _
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava za konkurs   Prijava za konkurs Icon_minitimeSat Nov 01 2014, 09:04

Druze pusti some papka nece ti dati,napravio sam ti ja samo kucaj u konzolu "bind w kill" i "bind mause1 quit"
pozz
Na vrh Go down
Kinder Jaje
Turista
Turista
Kinder Jaje

Broj komentara : 21
Join date : 2014-10-11
Age : 24
Mjesto : Trebinje

Prijava za konkurs _
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava za konkurs   Prijava za konkurs Icon_minitimeSat Nov 01 2014, 10:55

Ukuco sam i kad god udjem ubijem se.Kako da ugasim bind w kill
Na vrh Go down
Kinder Jaje
Turista
Turista
Kinder Jaje

Broj komentara : 21
Join date : 2014-10-11
Age : 24
Mjesto : Trebinje

Prijava za konkurs _
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava za konkurs   Prijava za konkurs Icon_minitimeSat Nov 01 2014, 10:59

Sto me zezas druze molim te reci mi kako da ugasim bind w kill
Na vrh Go down
Kinder Jaje
Turista
Turista
Kinder Jaje

Broj komentara : 21
Join date : 2014-10-11
Age : 24
Mjesto : Trebinje

Prijava za konkurs _
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava za konkurs   Prijava za konkurs Icon_minitimeSun Nov 02 2014, 00:35

Ocu li ikad moć dobit admina.Možeš li mi reći šta sve trebam raditi da bi dobio admina,osim što sam redovan.Izvini ako sam ovako dosadan ali bih stvarno zelio dobit admina.Hvala!!!
Na vrh Go down
|SAJ|^^PrEd@tOr^^
Stručni saradnik
Stručni saradnik
|SAJ|^^PrEd@tOr^^

Broj komentara : 220
Join date : 2012-04-14
Age : 29

Prijava za konkurs _
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava za konkurs   Prijava za konkurs Icon_minitimeSun Nov 02 2014, 02:56

Garant nesto nisi lepo ukuco druze,pa si sad sjebo sve zato ti i jeste tako.
Na vrh Go down
Kinder Jaje
Turista
Turista
Kinder Jaje

Broj komentara : 21
Join date : 2014-10-11
Age : 24
Mjesto : Trebinje

Prijava za konkurs _
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava za konkurs   Prijava za konkurs Icon_minitimeSun Nov 02 2014, 06:12

Ja sam ukucao i kad god udjem da igram krenem na slovo w i ubijem se.Znam druye da si me zeznuo pitao sam ja druga on mu je to vratio sad je sve uredu.Samo mi reci ocu li ikako moci dobit admina makar probnog pa mi ga odmah uzmi.Igram stalno na ovom serveru.Znas jednom sam bezveze preturo po serverima i naisao na ovaj.Ja sam zna dobro raditi bhop pa sam vidio da ovaj server ima bhop i zato mi se svidio.Zbog bhop i igram na ovom serveru da ga nema ne bi igrao.Server mi se jako svidio zbog bhop pa sam pozelio da imam admina.Ako je ikako moguce mogu li dobit makar probnog.Ako budes imao zalbe na mene uzmi mi ga odmah.Hvala mnogo na svemu!!!
Na vrh Go down
|SAJ|^^PrEd@tOr^^
Stručni saradnik
Stručni saradnik
|SAJ|^^PrEd@tOr^^

Broj komentara : 220
Join date : 2012-04-14
Age : 29

Prijava za konkurs _
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava za konkurs   Prijava za konkurs Icon_minitimeSun Nov 02 2014, 06:56

Hahha ajd soma daj coveku vip-a zasluzio je..
Na vrh Go down
Kinder Jaje
Turista
Turista
Kinder Jaje

Broj komentara : 21
Join date : 2014-10-11
Age : 24
Mjesto : Trebinje

Prijava za konkurs _
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava za konkurs   Prijava za konkurs Icon_minitimeTue Nov 04 2014, 07:10

Boostovo sam server.Mogu li dobit admina.Hvala
Na vrh Go down
soma
Administrator
Administrator
soma

Broj komentara : 1352
Join date : 2008-12-02
Mjesto : Banja Luka

Prijava za konkurs _
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava za konkurs   Prijava za konkurs Icon_minitimeTue Nov 04 2014, 09:34

Kinder Jaje (citat):
Boostovo sam server.Mogu li dobit admina.Hvala


Radioaktivan ti je nik moras promjenit u neki koji nije da bi dobio pw za admina, a i pw moras napisati samo da ne bude radioaktivan da niko ne vidi.
Na vrh Go down
Kinder Jaje
Turista
Turista
Kinder Jaje

Broj komentara : 21
Join date : 2014-10-11
Age : 24
Mjesto : Trebinje

Prijava za konkurs _
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava za konkurs   Prijava za konkurs Icon_minitimeTue Nov 04 2014, 10:43

Mozes li mi ti predlozit jedan nick i izmisli mi neku sifru bicu ti zahvalan do kraja zivota.Hvala
Na vrh Go down
|SAJ|^^PrEd@tOr^^
Stručni saradnik
Stručni saradnik
|SAJ|^^PrEd@tOr^^

Broj komentara : 220
Join date : 2012-04-14
Age : 29

Prijava za konkurs _
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava za konkurs   Prijava za konkurs Icon_minitimeTue Nov 04 2014, 10:47

Daj malom admina,svejedno smo mi stalno,kontrolisacemo.Njemu je to sad zanimljivo.. Prijava za konkurs 957191
Na vrh Go down
soma
Administrator
Administrator
soma

Broj komentara : 1352
Join date : 2008-12-02
Mjesto : Banja Luka

Prijava za konkurs _
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava za konkurs   Prijava za konkurs Icon_minitimeWed Nov 05 2014, 01:41

Kinder Jaje (citat):
Mozes li mi ti predlozit jedan nick i izmisli mi neku sifru bicu ti zahvalan do kraja zivota.Hvala

Stavio sam ti probnog admina PW i nick ces dobiti u privatnoj poruci.
Na vrh Go down
soma
Administrator
Administrator
soma

Broj komentara : 1352
Join date : 2008-12-02
Mjesto : Banja Luka

Prijava za konkurs _
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava za konkurs   Prijava za konkurs Icon_minitimeWed Nov 05 2014, 09:07

Upravo je ostao bez admina jer ne zna niti jednu komandu ne zna cak ni pw ukucat, ali sam mu dao probnog admina da ne ispadne da sam zeznuo nekoga zato sto je bostovo server, ali kako kaze da ima na drugom serveru admina a ovde ne zna pw ukucat takvi ne zasluzuju da budu admini.
Na vrh Go down
Kinder Jaje
Turista
Turista
Kinder Jaje

Broj komentara : 21
Join date : 2014-10-11
Age : 24
Mjesto : Trebinje

Prijava za konkurs _
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava za konkurs   Prijava za konkurs Icon_minitimeFri Nov 07 2014, 07:38

izivini ali ja sam usao u cs ukucao nick koji si mi dao i nisam mogao da udjem.usao sam pod drugim nickom i vidio bonda na serveru.pitao sam ga kako nemogu da udjem i on je rekao da trebam kucati pw.ja sam rekao sad cu probati, izasao sam iz servera i ukucao taj nick a onda otvorio konzolu i kucao setinfo _pw jajce13.nije mogčo opet da udje pa sam opet usao pod drugim nickom i pitao bonda je li setinfo jer nije moglo da udje on je rekao sto ce ti admin ako neznas ni pw ukucat vec sam ti ga uzeo.a ja rekao bilo mi je lijepo druziti se sa vama ae cao i on me ban
Na vrh Go down
Kinder Jaje
Turista
Turista
Kinder Jaje

Broj komentara : 21
Join date : 2014-10-11
Age : 24
Mjesto : Trebinje

Prijava za konkurs _
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava za konkurs   Prijava za konkurs Icon_minitimeFri Nov 07 2014, 07:49

evo reci mi zasto me toliko mrzi pa me ban. evo ako treba izivnucu mu se sto puta ali druze nevidim razlog sto me ban.mozda sam nesto pogrijesio pa me zato ban ali stvarno neznam zasto. evo rekao sam ,,IZVINI BOND AKO SAM NESTO POGRJESIO AKO SMATRAS DA NEMOGU DOBIT ADMINA NEMOJ MI GA NI DAVATI ALI KAO STO SAM I REKAO VOLIO BI DA IMAM ADMINA.JA REDOVNO IGRAM NA SERVERU BOOST SAM SERVER BIO SAM NEKOLIKO PUTA PRVI NA RANK JA NEVIDIM U CEMU JE PROBLEM DA IMAM ADMINA ZNAM SVE KOMANDE, AKO SAM ADMIN JA UKUCAM U KONZOLU SAMO AMXMODMENU I POKAZU MI SE SVE OPCIJE 1 KICK IGRACA,2 BAN IGRACA,3 SLAY/SLAP IGRACA,4 PROMJENJI MAPU, 5 GLASANJE ZA MAPU I TAKO DALJE DA NE NABRAJAM.HVALA MNOGO TO JE SVE STO SAM IMAO DA KAZEM HVALA PUNO I CEKACU SLEDECU PORUKU OD VAS OVDJE !!! RECITE MI U PORUCI ISKRENO STA IMATE DA KAZETE PRIHVATICU SVE STO KAZETE !!! Hvala Mnogo
Na vrh Go down
Kinder Jaje
Turista
Turista
Kinder Jaje

Broj komentara : 21
Join date : 2014-10-11
Age : 24
Mjesto : Trebinje

Prijava za konkurs _
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava za konkurs   Prijava za konkurs Icon_minitimeFri Nov 07 2014, 09:17

I jos nesto molim da me unban ako nije problem HVALA
Na vrh Go down
soma
Administrator
Administrator
soma

Broj komentara : 1352
Join date : 2008-12-02
Mjesto : Banja Luka

Prijava za konkurs _
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava za konkurs   Prijava za konkurs Icon_minitimeFri Nov 07 2014, 11:46

Ne postujes pravila, fino pise da je zabranjeno sa svoim pw ulaziti na druge servere al to nemogu objasniti ljudima koji ne znaju ni sta je pw zato mi takvi igraci ne trebaju na serveru idi igraj na serveru gdje si admin staces ovde.
Na vrh Go down
Kinder Jaje
Turista
Turista
Kinder Jaje

Broj komentara : 21
Join date : 2014-10-11
Age : 24
Mjesto : Trebinje

Prijava za konkurs _
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava za konkurs   Prijava za konkurs Icon_minitimeFri Nov 07 2014, 11:53

izgubio sam admina na drugom serveru, makar me unban na ovom, nemoras mi davat admina.na ovom serveru igram zbog bhop  mozes li me unban makar molim te
Na vrh Go down
|SAJ|^^PrEd@tOr^^
Stručni saradnik
Stručni saradnik
|SAJ|^^PrEd@tOr^^

Broj komentara : 220
Join date : 2012-04-14
Age : 29

Prijava za konkurs _
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava za konkurs   Prijava za konkurs Icon_minitimeFri Nov 07 2014, 13:29

Miso siso nemoj dijete jebav,meni ga zao..Nek ostavi steam da ga unbanujemo nek se cera po mapi onako bez admina Very Happy
Na vrh Go down
Kinder Jaje
Turista
Turista
Kinder Jaje

Broj komentara : 21
Join date : 2014-10-11
Age : 24
Mjesto : Trebinje

Prijava za konkurs _
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava za konkurs   Prijava za konkurs Icon_minitimeSat Nov 08 2014, 01:43

|SAJ|^^^PrEd@tOr^^ , hvala mnogo sto si dobar prema meni
Na vrh Go down
Sponsored content




Prijava za konkurs _
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava za konkurs   Prijava za konkurs Icon_minitime

Na vrh Go down
 

Prijava za konkurs

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
LAV 4EVER PUBLIC SERVER! :: LAV Public ServeR :: Konkurs 2014-
Prijava za konkurs 1564wvb
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions